Kód: 650

Masážní váleček na obličej

350 Kč
Skladem (1 ks)
Kategorie: Masážní pomůcky
Hmotnost: 0.4 kg

 Masážní váleček na obličej:

Nefritový masážní váleček pro domácí masáž obličeje určený k odstranění vrásek, napětí, otoků a tmavých kruhů pod očima.

Nefritu byly již od pradávna připisovány léčivé účinky. Už staří Číňané věřili v jeho očistnou sílu. Oblíbené byly i nejrůznější druhy šperků a amuletů, kterým se přikládaly léčivé účinky, např. detoxikace organizmu, léčení zánětů ledvin (řec. nephritis - odtud název drahokamu) i močových cest. V duševní oblasti se věřilo, že nositel nefritu nabude duševního klidu a vyrovnanosti, získá klidný a nerušený spánek, uleví se mu od bolesti hlavy, tlumí agresivitu a pomáhá utišit žal.

Masážní váleček z nefritu přenáší přírodní energii kamene, pomáhá udržovat pleť pružnou a obnovuje její mladistvý vzhled. Zlepšuje krevní oběh, podporuje fungování lymfatického systému a uvolňuje obličejové svaly. Redukuje tmavé kruhy a otoky kolem očí a zmírňuje bolesti hlavy. Masážní váleček lze použít také k masáži krku na odstranění dvojité brady. Pomáhá také k účinnějšímu vstřebání krémů a pleťových přípravků.

Materiál: Nefrit (jadeit) (minerál)

Velikost: 14,5 cm (5 cm velký váleček, 5 cm bodlinatý váleček)

Hmotnost: 105 g

Barva: Většinou tmavězelená, někdy i šedá nebo bílá

Použití: Na čistý obličej aplikujte krém na obličej nebo oční okolí a jemně masírujte. Hladkým kamenem rolujte po tváři, bradě, krku, očním okolí a dekoltu. Bodlinatým válečkem masírujte oblasti mimo obličej. Nezapomínejte ani na rty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: