Kód: 1569

Reserve

2 490 Kč
Objednáno
Kategorie: Doporučení CPM
Hmotnost: 1 kg
Položka byla vyprodána…

Omlazující technologie proti stárnutí!

 

RESERVE™ je přírodní směs důležitých antioxidantů, antokyanů a esenciálních mastných kyselin s regeneračními účinky, které posílí zdraví a pomáhají při oddálení předčasného stárnutí. RESERVE™ je přirozeně sladký a překypuje exotickými příchutěmi. Tento chutný a výživný gel, který byl vytvořen s cílem poskytnout potřebnou ochranu zajistí, abyste cítili mladistvou vitalitu, a také zvyšuje pocit celkového dobrého zdraví.

 

RESERVE™ je excelentním ochranným prostředkem proti poškození našich buněk volnými radikály, což je nejběžnější příčina stárnutí těla. Dodává tělu významné množství resveratrolu, přírodní antioxidační složky, která se nachází ve slupkách červených hroznů a díky biologicky vysoce dostupné gelové formě ji organismus absorbuje mnohem lépe, než jiné produkty ve formě tablet.

 

Účinky RESERVE ™ :

 

ANTIOXIDANTY POMÁHAJÍ CHRÁNIT BUŇKY PŘED OXIDAČNÍM STRESEM A PREDČASNÝM STÁRNUTÍM ORGANISMU

ANTHOKYANY PODPORUJÍ ZDRAVÉ KARDIOVASKULÁRNÍ FUNKCE ORGANISMU

ESENCIÁLNÍ MASTNÉ KYSELINY PODPORUJÍ FUNKCE TRÁVICÍHO TRAKTU

PODPORUJE ZDRAVÝ IMMUNITNÍ SYSTÉM

POMÁHÁ PŘI UDRŽENÍ ZDRAVÉHO METABOLISMU

PODPORUJE TVORBU ZDRAVÉ ENERGIE

PODPORUJE ZDRAVÍ A FUNKCI KLOUBU

POZITIVNÍ VÝSLEDKY TESTU CAP-E INDIKUJÍ, ŽE RESERVE ™ PRONIKÁ DO ŽIVÝCH BUNĚK A CHRÁNÍ JE

PŘED OXIDAČNÍM POŠKOZENÍM

RESERVE™ je výsledkem inovativní vědy, převratných výzkumů lékařských profesionálu z celého světa a nejnovějších technologií. Hlavní ingredience resveratrol, obsažená v RESERVE™ je doprovázena dalšími podporujícími a účinnými antioxidanty, jako jsou açai, granátové jablko, borůvky, sladká tmavá višeň, aloe vera, hroznové semínka a zelený čaj. Tento výjimečný výživový doplněk nastartuje den s úžasnými proti-stárnoucími vlastnostmi a důležitými výživovými výhodami. Zahrňte RESERVE™ do své každodenní wellness rutiny a vychutnávejte si následující výhody.

 

Návod na použití:

 

RESERVE™ můžete užít kdykoliv. Doporučujeme užít dva sáčky denně, jeden sáček ráno a jeden sáček večer před spaním.

 

Upozornění:

 

Těhotné nebo kojící ženy a osoby se zjištěnými zdravotními obtížemi by se nejprve měli poradit se svým lékařem před užitím jakéhokoliv výživového doplňku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: