Kód: 1560

Indonal man 120kapslí

799 Kč
Skladem (>3 ks)
Kategorie: Doporučení CPM

Indonal Man 120 kapslí

V mužském těle podporuje zdravou funkci prostaty a urogenitálního traktu

INDONAL MAN 120 kapslí je potravinový doplněk přírodního původu.

Obsahuje dvě účinné látky INDOL-3-KARBINOL (I3C) a SAW PALMETTO.

 

Indol-3-karbinol (I3C) je látka nacháyející se v brukvovité zelenině jako je brokolice, zelí, kapusta, květák. Indonal Man pozitivně ovlivňuje metabolismus mužských pohlavních hormonů, příznivě působí na močový a pohlavní systém, má revitalizující účinek při řešení problémů s prostatou.

 

Látka SAW PALMETTO podporuje metabolismus zdravého testosteronu v mužském těle a podporuje zdravou funkci prostaty a urogenitálního traktu.

 

Balení obsahuje 120 kapslí.

 

Účinky:

Látka Saw Palmetto podporuje metabolismus zdravého testosteronu v mužském těle a podporuje zdravou funkci prostaty a urogenitálního traktu.

Pozitivně ovlivňuje metabolismus mužských pohlavních hormonů, příznivě působí na močový a pohlavní systém, má revitalizující účinek při řešení problémů s prostatou.

 

Složení Indonal Man 1 kapsle:

 

Indol 3 karbinol 150 mg,

Saw Palmetto 100 mg, (výtažek z rostliny serenoa repens),

Pomocné látky:

 

Kukuřičný škrob

Želatina (obal kapsle)

Dávkování:

 

Při preventivním podávání: 1 kapsle denně po dobu 3 měsíců

V případě přítomnosti lekářského nálezu: 2 kapsle denně po dobu 3 mesíců.

Při hmotnosti nad 70 kg: 3 kapsle denně po dobu 3 měsíců.

Užívat po jídle a zapít dostatečným množstvím vody!

Kontraindikace:

Není vhodný pro děti do 15 roků, těhotné a kojící ženy, užívání je kontraindikované při přecitlivělosti na jakoukoliv složku přípravku a při užívaní léků na snížení sekrece žaludečních šťáv.

 

Upozornění:

Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. V případě onemocnění pohlavních orgánů je nutná konzultace s lékařem. Nedoporučuje se užívat v kombinaci s antacidy, H2 blokátory a inhibitory protonové pumpy, je možné ho kombinovat s léky, antibiotiky a užívat i v průběhu radioterapie a při užívání antikoncepce. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Výživové doplňky se

nesmí používat jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Výživové doplňky se musí skladovat mimo dosah malých dětí. V případě výskytu nežádoucích účinků přerušte užívaní a poraďte

se s lékařem. Pach produktu je charakteristický pro kapustovité rostliny a neznamená zhoršenou kvalitu produktu. Skladujte při teplotě 10° - 25°C, na tmavém místě, není nutné v ledničce. V případě

výskytu nežádoucích účinků přerušte užívaní a poraďte se s lékařem.

 

Je možné cítit ne příliš příjemný zápach, který je ale specifický pro kapustovitou zeleninu laboratorně zpracovanou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: