Kód: 1504

Cordyceps

549 Kč
Skladem (2 ks)
Kategorie: Doporučení CPM
Hmotnost: 0.2 kg

 Cordyceps CS - 4 500mg 90 kapslí

 

Cordyceps CS - 4 s ideálním poměrem 30 % polysacharidů v kapslích a v obalech z bioplastu, které následně využijete nejen jako stavebnici pro děti. 

 

Cordyceps (housenice čínská, Cordyceps sinensis) patřil ve starověké Číně a Tibetu k vzácným houbám využívaným k harmonizaci duše i těla. Tato cizopasná houba je bohatým zdrojem betaglukanů, minerálů, stopových prvků i vitamínů.

 

 Je to velice záhadná a specifická cizopasná houba. Specifická je zejména tím, že její život začíná na cizím hostileli, kterým je nejčastěji larva. Cordyceps je tedy parazit využívající larvu jako zdroj potravy, kterou nakonec celou pohltí a tím se z Cordycepsu stane zralá houba.

 

Proto je také tvar/vzhled Cordycepsu poměrně netradiční a na první pohled připomíná spíše hmyz než houbu, dalo by se také říci, že se jedná o kombinaci hmyzu a houby.

 

Často se u Cordycepsu sinensis objevuje zkratka CS-4. Označení CS-4 má Cordyceps, jehož surovina se získává z houbových micelií, které se vyskytují uvnitř larvy.

Složení: housenice čínská (cordyceps sinensis) min. 30% polysacharidů, kapsle z rostlinné celulózy.

Dávkování: 1-3 kapsle denně zapít vodou. 

Obsah v jedné tobolce: Cordyceps CS - 4 (housenice čínská) 500mg (DRHP není stanovena) 

DRPH = denní referenční hodnota příjmu

Skladování: skladuje na suchém místě, při teplotě do 30°C, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. Nejedná se o lék. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy, nevhodné pro děti 

Balení obsahuje 90 kapslí po 500mg.

Distributor:

Ze stromu s.r.o.

Piletická 486

Hradec Králové 503 41

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: