Kód: 225

Mumio

170 Kč
Skladem (>3 ks)
Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.1 kg

Informace o produktu

Termín mumio znamená v řečtině „zachování těla“, jedná se o prospěšný doplněk zdravé výživy. Tato unikátní přírodní látka, zde ve vysoce očištěné a koncentrované formě, pochází z asijských velehor. Mumio je bohatým souborem biologicky aktivních organických a minerálních látek zaručující široké spektrum jeho účinku, používá se zejména jako posilující a tonizující prostředek.

  • Mumio (Asphaltum, Shilajit, horská pryskyřice): normální stav kostí a kloubů, ormální trávení, imunitní systém - antioxidant, menstruační komfort, duševní a poznávací činnost, omlazení, normální funkce reprodukčního systému, normální funkce močové soustavy, kontrola tělesné hmotnosti, metabolismus sacharidů a lipidů

Mumio je přírodní směs organických i anorganických látek. Anorganická část obsahuje více než 50 životně důležitých prvků, mezi nimi je 10 různých oxidů kovů. Organickou část tvoři kolem 30 makro i mikroelementů, 6 aminokyselin, řada vitamínů, éterické oleje a další biologicky aktivní látky. Vyjádřeno procenty obsahuje mumio kolem 15 procent vody, 18 procent nerostných látek, 14 procent látek bílkovinné povahy, 4 procenta tuků, 4 procenta steroidů. Zbytek pak připadá na bezdusíkaté organické látky.

Mumio - očištěné od příměsí – je tmavě hnědé barvy s lesklým povrchem, má charakteristickou aromatickou vůni a hořkou chuť. Jeho složení je nestálé, neboť při svém vzniku přibírá všechny dostupné prvky podle místa výskytu. Pak podle převládajících prvků hovoříme o mumiu zlatém, černém, měděném a podobně. Mumio či skalní balzám vyvěrá v jeskyních a skalních průrvách, v těžce dostupných terénech hor Ťan-Šan v podobě krápníků či náletů, nebo je uloženo ve skalních dutinách ve formě malých stalaktitů svým tvarem připomíná slzy (kapky)

Jediným kritériem kvality mumia tak zůstává jeho čistota (čili nepřítomnost příměsí) a místo sběru. Při čištění skutečného mumia nejsou používána žádná organická rozpouštědla, pouze čistá voda.

Vzhledem ke konzistenci Mumia doporučujeme jej uchovávat v lednici, aby se lépe dostávalo z blistru.

Složení: 1 tableta obsahuje 0,2g vysoce očištěného mumia

Dávkování: 1tabletu 1x denně 20 - 30minut před jídlem


NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16.května 2012), které platí od 14.12 2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus.

Obsah: 30tablet

Výrobce: OOO Farmgrupp, Altajskoj kraj, Barnaul, Lesnoj trakt 65, Rusko

Země původu: Rusko

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: