Výprodej
Kód: 306/1X1

Goji - Kustovnice

Kategorie: VÝPRODEJ

Zvolte variantu

Množství: 1x10ml
Skladem (> 3 ks) | 306/1X1
35 Kč

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU 

Kustovnice čínská (Goji, Lycium chinensis): v současnosti nemá v EU schválena žádná zdravotní tvrzení

Plody obsahují řadu vitamínů (B1, B2, B6, C a E), karotenoidy, physalien a betain. Dále plody obsahují velké množství minerálních látek (např. fosfor, vápník, železo) a až 21 stopových prvků(např. zinek, měď, selen), steroidy, 18 druhů aminokyselin, včetně osmi esenciálních, a polysacharidy. Další cennou látkou obsaženou v goji je germanium a z hlediska nutričních hodnot je kustovnice jeden z nejbohatších zdrojů v rostlinné říši.

Dávkování: pro dospělé - 1 ampule denně před snídaní nebo po večeři. Obsah ampule zředíme v nápoji, nebo vysajeme pomocí přiloženého brčka. Pro děti 1 ampule obden v zředěné podobě. Přípravek je ve formě tonika, který zaručuje vysokou dávku a účinné vstřebáváni.

Balení: 10 ampulí po 10 ml

Kustovnice čínská je snad nejvýživnějším plodem na naší planetě, její kuličky obsahují 18 druhů aminokyselin (šestkrát více než včelí pyl) z nichž 8 je esenciálních. Bobulky obsahují až 21 stopových minerálů (jedněmi z hlavních jsou zinek, železo, měď, vápník, hořčík, germanium, selen a fosfor). 
 
Bobule kustovnice čínské jsou bohatým zdrojem karotenoidů jako lutein, lykopen, zeaxantin, včetně beta-karotenu (více beta-karotenu než má mrkev), nejvíce ze všech známých potravin nebo rostlin na Zemi.
 
Bobule kustovnice také obsahují vitamíny A, C, B1, B2, B3, B6, E.
 
Zralé plody obsahují asi 11 mg železa na 100 gramů, beta-sisterol, kyselinu linolovou (mastná kyselina), seskviterpenoidy (cyperon, solavetivon), tetraterpenoidy (zeaxanthin, physalin) a betain (0,1 %). 
 

Doporučené dávkování

1-2 lahvičky denně mezi jídly. Před použitím promíchejte.

Složení

Každá lahvička o obsahu 10 ml obsahuje:  kustovnice čínská 4000mg, med 2000mg, etanol méně jak 0,5% 

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti do 3 let, těhotné ženy a jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
 
Dovozce EU: TNT 21, Health from the East, Bulharsko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: