Tip
Kód: 360

Žvýkací pryskyřice

55 Kč
Skladem (> 3 ks)
Kategorie: Doporučení CPM
Hmotnost: 0.001 kg

Pryskyřice z modřínu chrání před bakteriemi, které vyvolávají vznik zubního kazu a paradentózy. Představuje výborný prostředek na očištění zubů od plaku a zároveň osvěžuje dech.

Propolisový včelí vosk má silný hojící, protizánětlivý a dezinfekční účinek. Viditelně posiluje dásně a odstraňuje patogenní mikroorganismy.

Plody Goji představují pokladnici vitamínů, makro a mikroelementů. Dodávají dásním výživné látky, zajišťují přísun vápníku do kostní tkáně, v důsledku čehož dochází k významnému posílení zubů a kostí.

Složení: pryskyřice modřínu sibiřského, včelí vosk propolisový, plody Goji

Způsob použití: Před použitím si ohřejte pryskyřici v ústech po dobu 5-8 sekund. Doporučujeme žvýkat po jídle 15-20 minut. 

Upozornění: Může dojít k roztátí při teplotě +24oC, což je přirozená vlastnost pryskyřice. Před použitím doporučujem zchladit. Neužívat při nesnášenlivosti na složky přípravku. Neužívat při akutních formách paradentózy.

 

Osobní zkušenost: Chuť zpočátku mdlá, musíte si na ni zvyknout. Pocit v ústech je neustále svěží. Je to taková nekonečná žvýkačka. Chuť se nemění.


Místo původu: Altaj

Balení: 3,2 g (4x 0,8 g)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: