Kód: 390

Stop nachlazení

160 Kč
Skladem (2 ks)
Kategorie: Doplňky stravy

Použití nápoje Fengre Ganmao Keli je zvláště účinné v pylové sezóně, v zimních měsících, při deštivém větru. Přípravek obsahuje pouze nejčistší bylinné extrakty, nemá žádné vedlejší účinky a může být dokonce použit k léčbě dětí (po konzultaci s praktikem TČM).

Symptomy
Horečka, pocení, ucpaný nos, bolesti hlavy, bolesti v kloubech, silná bolest v krku, produktivní a neproduktivní kašel, zahlenění.

Klinické indikace

  • Nachlazení a akutní respirační infekce
  • Zánět a bolest v krku (akutní tonzilitida, faryngitida, angína)
  • Příušnice
  • Infekční onemocnění s vyrážkou (tzv. dětské infekce)
  • Horečnaté stavy s bolestí v kloubech

 

Opatření a zvláštní pokyny
Nekonzumujte alkohol, syrové, studené, mastné potraviny při užívání tohoto produktu. Dávka pro děti je poloviční. Nepoužívá se preventivně!

 Kontraindikace
Těhotenství, nesnášenlivost ingrediencí produktu, hypertenze, těžká onemocnění srdce a jater.

Ingredience
Rad. isatidis, Forsythia suspensa, Menthae haplocalycis herba, Schizonepetae tenuifoliae, Mori Albae Folium, Rhiz. Phragmitis, Arctii Lappae Fructus, Flos chrysanthemi morifolii, Semen Armeniacae Amarae, Morii albae ramulus, Astragali radix.

Menthae haplocalycis - obsahuje silice, které mohou napomáhat normální funkci dýchacího systému.

Astragali radix - obsahuje látky, které mohou napomáhat normální funkci dýchacího systému.

Pozor!
Všechny výrobky, které na stránkách prezentovány, jsou registrovány ve formě doplňků stravy. Formálně nepotřebují lékařský předpis a každá osoba má právo rozhodnout o jejich nákupu a používání.
Správa webových stránek není zodpovědná za diagnostiku a předepisování léčby. Tyto otázky spadají do kompetence příslušných odborníků - praktiků TČM.
Je třeba si uvědomit, že biologicky aktivní doplňky strávy nepůsobí stejně na každou osobu a není možné zaručit jejich 100% účinek. Navíc, v některých případech je možná individuální nesnášenlivost jejích složek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: