Kód: 123

Silio Fluid + zinek

360 Kč
Skladem (> 3 ks)
Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.4 kg

Silio fluid, roztok kyseliny křemičité (silanol) obohacený o velmi důležitý minerál zinek, je 100 % přírodní, netoxický, bioasimilační přípravek bez jakýchkoli vedlejších účinků.  

Organický křemík v tomto výrobku je získán z kyseliny křemičité nashromážděné na povrchu hydrolyzátu mořského kolagenu, který je zárukou její stabylity. Jejich vzájemné kyslíkové vazby dovolují zachovat její nejvyšší vstřebatelnost pro lidský organismus..

S přibývajícím věkem se množství křemíku v organismu zmenšuje. Tento úbytek způsobuje zmatek v buňkách, což se dotkne činnosti celého organizmu a otevře se tak přístup k útoku všech druhů nemocí. Pokud naše tělo neobsahuje dostatek křemíku, začínáme  opravdu stárnout!

 

Není křemík jako křemík!   Který je vhodný pro lidský organismus?
  • Minerální křemík - je po kyslíku druhou hlavní složkou zemské kůry. Nalézá se v četných skalách, v žule, jílu. Je obsažen i v potravě, ale naše tělo není schopno jej přeměnit v organický křemík (takový, který by byl organismem asimilován), takže do organismu není vstřebáno ani nepatrné množství.
  • Organický křemík -  je jeden z hlavních prvků všech živých organismů: je obsažen v tkáních, krvi, v kostech, chrupavkách, brzlíku, cévních stěnách, játrech, nadledvinkách, slinivce břišní, kůži, vlasech, nehtech či zubní sklovině. Hraje tedy v lidském těle klíčovou roli. Organický křemík  je v dokonalé jednotě s našimi buňkami a má vzácnou zvláštnost: obsahuje současně záporné a kladné ionty. Jednoduše řečeno: jako baterie, která má pól plus a pól mínus a uvádí do chodu auto, tak silanol triol nabíjí oslabené nebo poškozené buňky. Ty, plné nové energie, začnou opět automaticky fungovat, což se projeví na činnosti celého organismu.

 

Objev silanolu je výsledkem dlouholeté práce dvou francouzských vědců, kteří nezávisle objevili účinky organického křemíku. Norbert Duffaut byl první, který izoloval molekulu organického křemíku a testoval ji na lidech trpících různými chorobami. Současně v 70. letech jiný vědec pomocí elektronického mikroskopu zjistil, že na povrchu zrnek písku žijí mikroorganizmy, které pro svou výživu rozpouštějí křemík. Během jedné výzkumné práce měl ruce ponořené v nádobě s roztokem organického křemíku. Později udiveně konstatoval, že lupenka na pravé ruce zmizela za 48 hodin. Že by to byl zázrak? Vyzkoušel totéž s levou rukou a účinek byl stejný. Začal testovat účinky roztoku na lidech trpících kožními chorobami. Výsledek byl úžasný. Už nepochyboval o léčivé moci organického křemíku. Oba vědci začnou spolupracovat a během 13 let se snaží zdokonalovat molekulu organického křemíku a testovat na stovkách osob. Po smrti Norberta Duffauta v roce 1993 skupina anglosaských vědců pokračuje ve výzkumu a koncem 90. let organický křemík dostává konečnou podobu: "Objevili nejzdařilejší formu organického křemíku v tekuté podobě, akceptovatelnou a dokonale využitelnou lidským organismem, vhodnou k vnějšímu i k vnitřnímu použití."

 

Zinek je součástí mnoha důležitých fyziologických procesů řízených v organismu hormony.  Je součástí např. růstového hormonu či inzulinu.  Je také potřebný pro správnou funkci imunitního systému, zdaví vlasů, nehtů. Nevhodný životní styl - kouření, alkohol, nadměrná konzumace cukru, bílé mouky, užívání antikoncepčních pilulek, kortikoidů  ochuzuje tělo o zinek. Mléčné výrobky a vejce ztěžují vstřebávání zinku, z tohoto důvodu není dobré konzumovat např. dýňová semínky, cenný zdroj zinku, hned po jejich požití. 

 

Množství

Složka

Zdravotní tvrzení "On hold" seznam EU

335 g/l Zinek (síran zinečnatý) přispívá k udržení normálního stavu kostí
přispívá k udržení normálního stavu vlasů
přispívá k udržení normálního stavu nehtů
přispívá k udržení normálního stavu pokožky
přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi
přispívá k udržení normálního stavu zraku
přispívá k normální funkci imunitního systému
přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem
zinek se podílí na procesu dělení buněk
50 g/l Křemík (kyselina křemičitá)  EU nepovoluje žádné zdravotní tvrzení
5 g/l Kopřiva dvoudomá / Urtica dioica  normální činnost cévní soustavy Těžké nohy
vylučování vody z organizmu
normální činnost kardiovaskulárního systému
normální činnost ledvin - vylučování
osvěžení těla
osvěžení těla Vitalita - energie
normální stav kloubů
přirozená obranyschopnost - imunitní systém
normální funkce prostaty
normální funkce dýchacího systému
obsahuje minerály, železo
normální činnost ledvin - vylučování
normální stav kůže Lupy hojení ran
5 g/l Přeslička rolní / Equisetum arvense  normální stav pokožky, vlasů a nehtů (mineralizace)
normální funkce močové soustavy
osvěžení těla zdravé dýchání odolnost
antioxidant
klouby - flexibilita
nervová rovnováha - uklidnění - relaxace
Složení: Voda, glycerinový roztok kyseliny křemičité stabilizovaný na mořském gydrolyzovaném kolagenu (50 g/l), výtažek z kopřivy (5 g/l), výtažek z přesličky (5 gr/l), síran zinečnatý (335 g/l), sorban draselný E202 (konzervant) , kyselina citronová E330 (regulátor kyselosti), karamel E150B, malinové aroma.

 

Organický křemík se vyrábí 2 formách:
  • Silio Fluid - na vnitří a vnější použití
  • Silio Gel - na vnější použití

 

Dávkování:

K vnitřnímu užití:

Intenzivní kúra: 2 polévkové lžíce denně na lačno (30 ml), toto množství představuje 100% doporučené denní dávky (DDD) zinku (10mg).

Udržující kúra: 1 polévková lžíce denně na lačno (15 ml), tedy 50 % DDD zinku.

Kúru nepřerušujte,  ikdyž se po několika dnech používání budete cítit ve skvělé formě.

K vnějšímu použití: 

PPřiložit obklad na problematickou část těla. Nechat působit 20 minut až 1 hodinu.

 

Upozornění: Nepřekračujte denní doporučené dávkování. Není náhrada pestré stravy. Berete-li léky, nepřerušujte léčbu. Silio fluid užívejte 20 minut před podáním léku.

 
Balení: 400 ml (3-týdenní kúra)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: